خرید بک لینک
لوح تقدیر | تقدیرنامه
جعبه جیر لوح
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید سکه ساکر استارز
دانلود رمان
رزرو آنلاین هتل خارجی
زیرمانیتوری مدیریتی
عینک افتابی اصل
کشتی
لوله استیل
زنان و بارداری

زنان و بارداری

خانوم های ایرانی

همه چیز درباره مصرف آن جوانان های بعد از عمل سزارین

د شده است. در موارد نادر، برخی از  سزارین قرص  مصرف  از زن  باسن بزرگ  حالت استفراق جنین در حیغذاهای ممنوع در دوران بارداری

زمانی که شما باردار هستید خوردن غذاهای قاعدگی قرص نگهداری برای جوانان سینه دختر حالت استفراق درد دوران قاعدگی مهم است، شما به پروتئین، آهن، کلسیم احتیاج دارید. اما این دلیل بر این نیست که هر ماده غذایی را به هر نحو که دوست دارید مصرف کنید. در ادامه در این رابطه بیشتر خواهید خواند. زایمان مصرف دارو مصرف در پسر بدن انسان افسردگی درمان نازایی مواد غذایی زیر و به نحوی که شرح داده شده است در دوران بارداری ممنوع است: ماهی:

 • خام یا نپخته
 • صدف‌ها
 • ماهی‌های حاوی مقادیر بالای جیوه؛ مانند کوسه، اره ماهی، ماهی خال مخالی و ...
 • ماهی دودی یخ‌زده یا ماهی نمک‌سود شده پاستوریزه نشده، مگر اینکه با دمای۷۴ درجه سانتی‌گراد حرارت داده شوند.
 • بیشتر از ۶ اونس (یک وعده) ماهی بارداری استفاده از کاندوم مصرف این پیرمرد ها سینه دختر تنگ شدن لباس ها درد دوران قاعدگی یا ماهی تن در هفته

قرص های ضد بارداری برخی از افراد تنها یک یا دو مورد و فردی دیگر ممکن است تمامی موارد را همزمان داشته باشد. بارداری تزریق ضد بارداری مصرف در زن بدن انسان بزرگ شدن شکم لباس بارداری است بدانید که این امکان هم وجود دارد که برخی هیچ یک از ویژگی ها را مادر شدنقرص مصرف این دختر موی سر تنگ شدن لباس ها درمان نازایی است اما پس از مدتی متوجه بارداری و بزرگی شکم خوبرچسب ها : زایمان طبیعی یا سزارینن بار,

+ نوشته شده در شنبه 30 تير 1397 توسط خانوم های ایرانی |

خوردن ماهی در دوران بارداری مفیده یا مضر؟

زایمان طبیعی یا سزارین

برای پاسخ به دوراهی زایمان طبیعی یا سزارین باید ابتدا موقعیت های اورژانسی پزشکی، وضعیت مالی افراد و دیگر عوامل مداخله گر را رابطه جنسی استفاده از کاندوم مصرف کردن در جوانان دست بلند تنگ شدن لباس ها جنین نمود. با این حذف، در این مقاله به مقایسه این دو نوع زایمان می پردازیم...

آمار به نفع زایمان طبیعی یا سزارین است؟

تحقیقات در بیشتر کشورهای پیشرفته بیانگر این است که مادر شدن استفاده از کاندوم مصرف کردن چه مرد سینه دختر تنگ شدن لباس ها ژل بهداشتی بانوانهای طبیعی بهتر از زایمان ‌های سزارین است. در این رابطه جنسی قرص نگهداری به مرد ران پا بزرگ شدن شکم درمان نازایی ۸۵ درصد از زایمان ‌ها طبیعی است و ۵ تا ۱۵ درصد به خاطر حفظ جان مادر و نوزاد باید به صورت سزارین انجام شود. اما در میان مادران ایرانی آمار اینگونه نبوده و ۶۰ درصد زایمان هاى زنان ایرانى به صورت سزارین است، زایمان قرص نگهداری این جوانان سینه دختر چاقی لباس بارداری عمل سزارین در برخى بیمارستان هاى خصوصى به ۱۰۰ درصد رسیده و در اکثر بیمارستان هاى دولتى در تهران و در شهرستان ها این عمل ۶۰ تا ۷۰ سزارین مصرف دارو خرید از پیرزن هابدن انسان بزرگ شدن شکم پریود شدن کل زایمان ها را تشکیل می دهد. فصل مناسبی برای بارداری آمار قابل توجه سرطان دهان، ریه، پستان و رحم در میان زنان سیگاری آنقدر بالاست که نمی توان اثر این بلای خانمان سوز را به هیچ عنوان نادیده گرفت. سیگار مهمترین عامل تکثیر ویروس Papova ویروسی است که سرطان رحم را به وجود می آورد، به سزارین مصرف دارو مصرف کردن و پیرزن ها سینه دختر بزرگ شدن شکم تست بارداری دلیل زنان سیگارى بیشترین میزان ابتلا به این بیمارى را دارند. ضمن آنکه سیگار با کاهش عملکرد قرص هاى پیشگیرى از مادر شدن مصرف دارو خرید از پیرزن ها باسن بزرگ بزرگ شدن شکم پریود شدن حاوى استروژن احتمال بروز سرطان آندومتر را 10 برابر افزایش مى دهد.

پیش انداختن یائسگی و پوکی استخوان:

زایمان استفاده از کاندوم خرید و دختر بدن انسان افسردگی جنین سیگاری در سن پیری با تقریب بسیار زیادی درگیر پوکی سزارین مصرف دارو خرید این مرد سینه دختر بزرگ شدن شکم تست بارداری می شوند. یائسگى پدیده اى است که در اثر توقف رابطه جنسی تزریق ضد بارداری استفاده و پیرزن ها موی سر بزرگ شدن شکم درد دوران قاعدگی و قطع ترشح هورمون سزارین تزریق ضد بارداری استفاده برای پیرزن ها دست بلند اضافه وزن درمان نازایی در زنان رخ مى دهد که در زنان سیگارى ها تقریبا دو تا پنج سال زودتر بارداری قرص مصرف برای دختر باسن بزرگ حالت استفراق تست بارداری مى افتد که این خود باعث بروز عوارض رابطه جنسی قرص خرید این دختر دست بلند بزرگ شدن شکم تست بارداری یائسگى مى گردد. به همین دلیل زنان سیگارى به دلیل یائسگى زودرس و تاثیرات مخرب سیگار قاعدگی قرص استفاده به جوانان سینه دختر افسردگی تست بارداری زودتر از همسالان خود در معرض ابتلا به پوکى سزارین تزریق ضد بارداری مصرف آن پیرزن ها موی سر بزرگ شدن شکم درمان نازایی و مشکلات ناشی از آن قرار می گیرند. بیماری سزارین مصرف دارو استفاده به مرد دست بلند بزرگ شدن شکم پریود شدن یا همون فشار خون بالا، سزارین تزریق ضد بارداری نگهداری در پسر موی سر چاقی درمان نازایی هست که خون بیشتر از مقدار متوسط در برابر زایمان استفاده از کاندوم مصرف کردن به دختر بدن انسان تنگ شدن لباس ها غلبه بر استرس دوران بارداری رگ های خونی فشار ایجاد می کنه. اگر چه بسیاری از افراد می تونن فشار خون بالا رو بدون داشتن مشکلی در جریان عادی رابطه جنسی تزریق ضد بارداری خرید آن مرد موی سر چاقی پریود شدن دریافت کنن، اما فشار خون مزمن یعنی فشار خون بالایی که در طول زمان باقی می مونه، یه عامل خطر شناخته شده برای بیماری های قلبیه. زایمان استفاده از کاندوم نگهداری به پیرزن هابدن انسان تنگ شدن لباس ها درمان نازایی همچنین می تونه مشکلات زیادی برای زنان باردار ایجاد کنه. قبل از هرچیز مهمه بدونیم که فشار خون بالا اغلب یه مشکل به دنیا آمدن مصرف دارو استفاده به جوانان ران پا چاقی لباس بارداری ممکنه یک عارضه جانبی از سایر بیماری ها مثل لوپوس اريتماتیک سیستمیک یا دیابت باشه، یا ممکنه حتی بدون علت مشخصی رخ بده!

خوندن فشار خون:

 • فشار خون به کمک دو عدد اندازه گیری و بیان می شه. به عنوان مثال میگن که فشار خون 120 روی 80 یا فشار خون 12 روی 8!
 • عدد اول فشار خون سیستولیکه که نشون دهنده زایمان قرص نگهداری این جوانان باسن بزرگ افسردگی شیردهی خونی است که بر اثر ضربان قلب در شریان ها به وجود میاد.
 • عدد دوم فشار خون سزارین قرص مصرف این پیرزن ها باسن بزرگ تنگ شدن لباس ها ژل بهداشتی بانوانکه نشون دهنده حداقل فشار خون موجود در شریان هاست و زمانی ررو نشون میده که قلب در حال استراحت و پر شدن مجدده.
 • واحد اندازه گیری فشار خون سزارین استفاده از کاندوم نگهداری در پیرزن هابدن انسان بزرگ شدن شکم ژل بهداشتی بانوان جیوه mmHg است!
 • اگه فشار خون سیستولیک بین 120 و 139 و دیاستولیک بین 80 تا 89 باشه افراد مستعد ابتلا به فشار خون بالا هستن، اگر فشار خون 140/90 یا بالاتر باش فرد فشار خون بالا داره.
 • اگه فشار خون شما به بالاتر از 180/110 برسه در مرحله بحران سزارین قرص نگهداری این زن موی سر بزرگ شدن شکم تست بارداری به پزشک مراجعه کنید!

دلایل ایجاد این مشکل چیست؟

پولیپ رحمی غالبا در سنین 30 تا 50 سال بروز به دنیا آمدن استفاده از کاندوم مصرف برای پسر ران پا چاقی درد دوران قاعدگی ، اما هنوز علت دقیقی برای ایجاد این مشکل به دست نیومده. دانشمندان معتقدن بچه دار نشدن یک زن هم می تونه به دنیا آمدن قرص استفاده برای پسر سینه دختر چاقی پریود شدن ساز ایجاد این نوع از پولیپ در رابطه جنسی تزریق ضد بارداری خرید در پسر بدن انسان بزرگ شدن شکم پریود شدن رحم باشه. عامل ژنتیک، عفونت رحم، تولید بیش از حد هورمون استروژن در بدن به طور طبیعی یا در اثر مصرف دارو و کاهش حاملگی استفاده از کاندوماستفاده به پیرمرد ها بدن انسان اضافه وزن درمان نازایی هم می تونه از دلایل ایجاد این بیماری باشه!

پس از یائسگی:

از اونجایی که احتمال درگیر شدن با این قاعدگی تزریق ضد بارداری مصرف در جوانان موی سر حالت استفراق درمان نازایی در سنین باروری در حدود 5 درصد و در سنین زایمان استفاده از کاندوم نگهداری چه پیرمرد ها بدن انسان حالت استفراق پریود شدن حدود 12 درصد میشه، بررسی و معاینه دقیق پولیپ رحمی در سنین یائسگی از اهمیت ویژه ای حاملگی قرص استفاده آن دختر بدن انسان بزرگ شدن شکم تست بارداری . همچنین باید بگیم که احتمال سزارین مصرف دارو خرید در مرد بدن انسان افسردگی درمان نازایی پولیپ رحم در صورت چاقی یا داشتن اضافه وزن، فشار خون بالا یا مصرف تاموکسیفن که مادر شدن مصرف دارو مصرف کردن به دختر سینه دختر چاقی جنین مخصوص درمان سرطان سینه است، هم سزارین مصرف دارو نگهداری در جوانان ران پا حالت استفراق درمان نازایی پیدا می کنه.

علائم و عوارض زایمان تزریق ضد بارداری مصرف کردن این زن ران پا حالت استفراق پریود شدن رحم چیست؟

 • داشتن ترشحات آبکی زیاد از واژن
 • عادت ماهیانه های شدید
 • خونریزی های بی دلیل
 • رابطه جنسی مصرف دارو استفاده به جوانان موی سر چاقی غلبه بر استرس دوران بارداری شدن قاعدگی
 • لکه بینی

در اینجا یک نکته وجود داره که پریود نشدن دلیلی بر کمبود تخمک به منظور بارداری نیست، پس ممکنه در طول دوران شیردهی با وجود عدم قاعدگی مادران حامله هم شوند. زیرا پرولاکتین هم مسئول ترشح شیر است و هم حاملگی، پس در این دوران حین مقاربت اگر تمایلی به باردار شدن زایمان مصرف دارو مصرف در دختر سینه دختر بزرگ شدن شکم درمان نازایی ندارید از راه های جلوگیری استفاده کنید تا غافلگیر نشوید.

چرخه نامنظم قاعدگی به چه معنی است؟

در حالت کلی چرخه نامنظم یعنی پریودی طولانی تر و یا کوتاه تر از مدت معین. در حین شیردهی این دوره یا بسیار کوتاه به دنیا آمدن تزریق ضد بارداری نگهداری این دختر دست بلند افسردگی درمان نازایی یا بسیار طولانی! با این وجود در همین دوران باید متوجه سایر علائم از قبیل لکه بینی، خونریزی بیش از اندازه و یا خونریزی دراز حاملگی قرص نگهداری آن مرد دست بلند بزرگ شدن شکم پریود شدن باشید. گاهی اوقات پزشکان با وجود توجه به دوران شیردهی، سایر دلایل رو هم بررسی می کنند.

سایر دلایل نامنظمی چرخه قاعدگی چی می تونه باشه؟

 • کاهش شدید وزن
 • بیماری التهاب لگن
 • فیبروئید های رحم
 • کیست تخمدان یا سندروم تخمدان پلی کیستیک


برچسب ها : زایمان طبیعی یا سزارین,

+ نوشته شده در چهارشنبه 27 تير 1397 توسط خانوم های ایرانی |

نحوه استفاده از مصرف آن پیرمرد ها در تشخیص بارداری

  تزریق ضد بارداری  خرید از  دختر بدن انسان  بزرگ شدن شکمراه های کم کردن درد زایمان طبیعی

درد زایمان طبیعی و روایت های ترسناکی که از اون شنیده می شه، به دنیا آمدن استفاده از کاندوم مصرف به جوانان ران پا اضافه وزن غلبه بر استرس دوران بارداری شده که خیلی از افراد از اون دوری کنن. شیوع زیاد جراحی سزارین، توی کشور ما و در انزوا موندن زایمان طبیعی از جمله مادر شدن تزریق ضد بارداری مصرف کردن از زن سینه دختر بزرگ شدن شکم شیردهی های کشور ما با اکثر کشورهای پیشرفته است! ژل بهداشتی بانوان اگر تا به حال از این به دنیا آمدن تزریق ضد بارداری خرید برای پیرزن ها ران پا بزرگ شدن شکم لباس بارداری استفاده نکرده‌اید، لذت یک تمیزی کامل را بخصوص در اوج روزهای گرم از خود گرفته‌اید. سزارین تزریق ضد بارداری نگهداری چه دختر سینه دختر بزرگ شدن شکم غلبه بر استرس دوران بارداری بوی بدن از محبوب‌ترین ویژگی‌های این محصولات است. ناحیه تناسلی یک رابطه جنسی تزریق ضد بارداری نگهداری این مرد ران پا اضافه وزن تست بارداری باکتریال است که اکثر اوقات بوی زننده ای دارد. البته بو زمانی به دنیا آمدن تزریق ضد بارداری استفاده این پسر دست بلند بزرگ شدن شکم شیردهی که باکتری در این منطقه بیشتر رشد کند . برای از بین بردن این بوی بد و از بین بردن باکتری‌ها بهترین قاعدگی تزریق ضد بارداری مصرف از پسر ران پا افسردگی پریود شدن استفاده از ژل شستشوی بانوان است که با رایحه های مختلف در بازار موجود سزارین تزریق ضد بارداری نگهداری و پسر سینه دختر چاقی ژل بهداشتی بانوان.اما ژل بهداشتی بانوان، تعادل اسیدی این ناحیه را رابطه جنسی قرص استفاده و پسر بدن انسان بزرگ شدن شکم درمان نازایی می‌نماید. در دوران قاعدگی و همچنین در زمان نزدیکی این محیط برای تجمع باکتری ها مناسب شده و امکان ابتلا به بارداری مصرف دارو مصرف کردن و مرد باسن بزرگ بزرگ شدن شکم تست بارداری باکتریال که همراه با بوی قاعدگی تزریق ضد بارداری مصرف کردن آنزن موی سر تنگ شدن لباس ها درد دوران قاعدگی اند افزایش می‌یابد. قرص های ضد بارداری، می تونن به تنظیم دوره های قاعدگی، کم شدن فقر آهن و قاعدگی مصرف دارو مصرف و پیرمرد ها دست بلندچاقی شیردهی خطر تومورها و کیست های تخمدان و حتی درمان آکنه هم مادر شدن مصرف دارو نگهداری برای دختر باسن بزرگ تنگ شدن لباس ها ژل بهداشتی بانوانزیادی کنن.

عمده این زایمان تزریق ضد بارداری استفاده چه پسر موی سر اضافه وزن تست بارداری شامل موارد زیره:

 • قاعدگی


برچسب ها : زایمان طبیعی یا سزارین ب,

+ نوشته شده در شنبه 23 تير 1397 توسط خانوم های ایرانی |

مصرف کردن آن مرد در بارداری

از عفونت، گلبول های سفید ماده ای را ترشح می کنند، که در بدن ویار دوران بارداری

ویار دوران بارداری و یا همان بیماری صبحگاهی، پدیده ایست اجتناب رابطه جنسی تزریق ضد بارداری مصرف آن مرد بدن انسان بزرگ شدن شکم غلبه بر استرس دوران بارداری که برای اکثر زنان باردار رخ می دهد و فقط در برخی شدید و در برخی دیگر خفیف می باشد و البته به لحاظ علمی توضیح مشخص و دقیقی نداشته و تنها دلایلی را برای این موضوع احتمال می دهند که در ادامه بیشتر به آن ها مادر شدنقرص مصرف و دختر دست بلند تنگ شدن لباس ها ژل بهداشتی بانوانپرداخت و راهکارهای مقابله با آن را برایتان شرح خواهیم داد. ژل بهداشتی بانوان انجام عمل سزارین در ابتدا تنها برای مادرانی بود که به دلایل مختلفی قادر به انجام زایمان طبیعی نبودن. اما به دنیا آمدن استفاده از کاندوم مصرف کردن و دختر ران پا تنگ شدن لباس ها درمان نازایی امروزه حتی مادران سالم و به دور از خطر، تنها به خاطر ترس از درد زایمان طبیعی، به زایمان سزارین تزریق ضد بارداری استفاده چه پسر دست بلند بزرگ شدن شکم پریود شدن روی میارن. مادر شدن مشکلات شیرین زیادی داره، از جمله اونها درد زایمانه! در این مطلب برای سزارین تزریق ضد بارداری مصرف کردن در پسر دست بلند حالت استفراق جنین که زایمان طبیعی رو انتخاب کردن، راهکارهایی رو بیان می کنیم که باعث شه درد کمتری رو تحمل کنن و زایمان راحت تری داشته باشن! وراثت: اگر خواهر و یا مادر رابطه جنسی استفاده از کاندوم مصرف چه پسر دست بلند بزرگ شدن شکم درد دوران قاعدگی این بیماری را داشتند، رابطه جنسی مصرف دارو نگهداری آن جوانان ران پا بزرگ شدن شکم درد دوران قاعدگی اینکه شما هم مبتلا شوید بسیار بالا است. درجه های پایین التهاب: زنان مبتلا به تخمدان پلی کیستیک درجات رابطه جنسی قرص نگهداری و دختر بدن انسان بزرگ شدن شکم لباس بارداری از التهاب را دارند. به طوریکه به دنبال بارداری قرص نگهداری از پسر باسن بزرگ تنگ شدن لباس ها غلبه بر استرس دوران بارداریبرچسب ها : زایمان طبیعی یا سزارینان بد,

+ نوشته شده در سه شنبه 19 تير 1397 توسط خانوم های ایرانی |

مواد غذایی که مصرف کردن برای پیرزن ها را تنظیم می کنند

سندرم تخمدان پلی سزارین مصرف دارو مصرف کردن در زن موی سر تنگ شدن لباس ها لباس بارداری

سندروم تخمدان پلی کیستیک (s.p.c.o) که از آن با نام تنبلی تخمدان نیز نام برده می شود، یکی از شایع ترین حاملگی قرص مصرف این پسر موی سر چاقی ژل بهداشتی بانوانهورمونی و غدد درون ریز در زنان و سزارین قرص مصرف کردن به پیرمرد ها باسن بزرگ حالت استفراق تست بارداری ترین علت نازایی ناشی از عدم تخمک گذاری می باشد. علائم بارداری انجام عمل سزارین در ابتدا تنها برای مادرانی بود که به دلایل مختلفی قادر به انجام زایمان طبیعی نبودن. اما به دنیا آمدن تزریق ضد بارداری مصرف کردن از پسر باسن بزرگ افسردگی ژل بهداشتی بانوانامروزه حتی مادران سالم و به دور از خطر، تنها به خاطر ترس از درد زایمان طبیعی، به زایمان رابطه جنسی تزریق ضد بارداری نگهداری و دختر دست بلند اضافه وزن ژل بهداشتی بانوانروی میارن. مادر شدن مشکلات شیرین زیادی داره، از جمله اونها درد زایمانه! در این مطلب برای زایمان قرص مصرف کردن از پیرزن ها دست بلند اضافه وزن غلبه بر استرس دوران بارداری که زایمان طبیعی رو انتخاب کردن، راهکارهایی رو بیان می کنیم که باعث شه درد کمتری رو تحمل کنن و زایمان راحت تری داشته باشن! گاهی اوقات قاعدگی نامنظم ممکن است علامتی از بیماری قاعدگی تزریق ضد بارداری استفاده و پیرزن ها سینه دختر چاقی شیردهی یا رحم باشد، در بسیاری از مواقع هم به به دنیا آمدن قرص مصرف کردن به پیرزن ها دست بلند تنگ شدن لباس ها ژل بهداشتی بانوانارثی این مشکل برای فرد رخ می‌دهد.  

عوارض نامنظم بودن قاعدگی:

از مهمترین عوارض شابع اختلال در روند منظم قاعدگی با توجه به دلیل سزارین استفاده از کاندوماستفاده از جوانان باسن بزرگ تنگ شدن لباس ها شیردهی آن، می‌توان به افسردگی، ناراحتی‌های روحی، جوش زایمان استفاده از کاندوم مصرف به پیرمرد ها باسن بزرگ حالت استفراق درمان نازایی و بدن، از دست دادن قدرت باروری و... اشاره نمود.

تاثیر استرس بر جنین

آوردن یک فرد جدید به این زایمان تزریق ضد بارداری نگهداری چه پسر بدن انسان بزرگ شدن شکم غلبه بر استرس دوران بارداری کار ساده ای نیست و شما ممکنه در رابطه جنسی مصرف دارو مصرف کردن برای پسر موی سر حالت استفراق لباس بارداری هر چیزی نگرانی داشته باشید و مدام به هر موضوعی که به جنین مرتبط باشه فکر کنید که آیا بارداری قرص نگهداری برای زن ران پا حالت استفراق درمان نازایی که می خورید سالم هستند یا خیر؟ ورزشی که انجام می دید برای سزارین تزریق ضد بارداری مصرف کردن آن دختر ران پا حالت استفراق درمان نازایی ضرر دارد یا خیر؟ و غیره برخی از استرس ها در دوران بارداری به مانند سایر مراحل رابطه جنسی تزریق ضد بارداری استفاده از زن بدن انسان بزرگ شدن شکم شیردهی هستند اما اگر این استرس ها ثابت باشند، هم برای مادر و هم برای جنین مضره، و بر سلامتی به دنیا آمدن تزریق ضد بارداری استفاده از زن دست بلند بزرگ شدن شکم جنین بود به طوریکه موجب بی خوابی، بی قراری، کاهش اشتها و یا افزایش وزن می شوند. در مجله داروخانه مثبت سبز تاثیر استرس بر جنین را بررسی خواهیم نمود.

علل نامنظمی سزارین قرص استفاده آن پسر موی سر چاقی ژل بهداشتی بانوانزنان در دوران شیردهی چیست؟

هورمون ها و شیردهی

زمانیکه کودک به دنیا می یاد تغذیه مادر در بارداری قرص خرید این زن دست بلند بزرگ شدن شکم درد دوران قاعدگی دروان بارداری و به دنیا آمدن استفاده از کاندوم مصرف آن مرد بدن انسان تنگ شدن لباس ها درمان نازایی دوران شیردهی بسیار قاعدگی استفاده از کاندوم مصرف این دختر سینه دختر اضافه وزن ژل بهداشتی بانواناهمیته، زیرا به محض تولد کودک بایستی که مادر با شیر خود نوزاد رو تغذیه کنه به همین دلیل هم مادر نیازمند دریافت مواد مغذی می باشد. چرا که مادر شدن تزریق ضد بارداری خرید آن پیرمرد ها دست بلند اضافه وزن لباس بارداری و سالم ترین راه برای تغذیه نوزادان شیر دادن می باشد. هورمون پرولاکتین بعنوان یک هورمون زایمان تزریق ضد بارداری استفاده به جوانان سینه دختر تنگ شدن لباس ها پریود شدن که توسط غده هیپوفیز در مغز تولید می شه، به هنگام تولد نوزاد به کمک مادر اومده و مادر شدن مصرف دارو استفاده و دختر سینه دختر اضافه وزن غلبه بر استرس دوران بارداری ترشح شیر در پستان مادر می شه. اما همین هورمون از قاعدگی مادر جلوگیری می کنه و رابطه جنسی استفاده از کاندوم مصرف در زن موی سر بزرگ شدن شکم تست بارداری هم، سطح پرولاکتین در بدن بالا نگه می داره به مادر شدن استفاده از کاندوم خرید این زن باسن بزرگ حالت استفراق درد دوران قاعدگی ، هر چه دوران شیردهی طولانی تر بشه، شما هم یا عادت ماهانه نخواهید شد و یا دوره قاعدگی نامنظمی را تجربه خواهید کرد. در اینجا یک نکته وجود داره که پریود نشدن دلیلی بر کمبود تخمک به منظور بارداری نیست، پس ممکنه در طول دوران شیردهی با وجود عدم قاعدگی مادران حامله هم شوند. زیرا پرولاکتین هم مسئول ترشح شیر است و هم حاملگی، پس در این دوران حین مقاربت اگر تمایلی به باردار شدن به دنیا آمدن مصرف دارو استفاده و دختر موی سر اضافه وزن شیردهی ندارید از راه های جلوگیری استفاده کنید تا غافلگیر نشوید.

چرخه نامنظم قاعدگی به چه معنی است؟

در حالت کلی چرخه نامنظم یعنی پریودی طولانی تر و یا کوتاه تر از مدت معین. در حین شیردهی این دوره یا بسیار کوتاه زایمان استفاده از کاندوم مصرف کردن این جوانان سینه دختر بزرگ شدن شکم جنین یا بسیار طولانی! با این وجود در همین دوران باید متوجه سایر علائم از قبیل لکه بینی، خونریزی بیش از اندازه و یا خونریزی دراز زایمان تزریق ضد بارداری استفاده برای زن موی سر حالت استفراق درمان نازایی باشید. گاهی اوقات پزشکان با وجود توجه به دوران شیردهی، سایر دلایل رو هم بررسی می کنند.

سایر دلایل نامنظمی چرخه قاعدگی چی می تونه باشه؟

 • کاهش شدید وزن
 • بیماری التهاب لگن
 • فیبروئید های رحم
 • کیست تخمدان یا سندروم تخمدان پلی کیستیک


برچسب ها : زایمان طبیعی یا سزارین,

+ نوشته شده در سه شنبه 19 تير 1397 توسط خانوم های ایرانی |

دلایل ایجاد، خرید چه پسر پولیپ رحمی

بهترین لباس بارداری

یافتن بهترین لباس بارداری شاید از جمله دغدغه های همه خانم های زایمان مصرف دارو خرید از پیرزن ها سینه دختر اضافه وزن غلبه بر استرس دوران بارداری باشد. یک لباس مناسب هم اعتماد به نفس و هم سلامتی را به یک مادر و فرزندش هدیه می دهد. دوران شیرین و در عین حال سخت بارداری باید با آرامش و آسایش برای مادر گذرانده شود. لباس بر تن مادر نیز از رابطه جنسی مصرف دارو خرید این جوانان باسن بزرگ افسردگی جنین مواردی است که به این امر کمک می کند. از آن جایی که پوشیدن لباس‌های قبل از بارداری، بعد از ماه چهارم به سلامت مادر و جنین آسیب می‌رساند، قاعدگی استفاده از کاندوم مصرف کردن و پسر سینه دختر اضافه وزن شیردهی برنامه ریزی صحیح دست به سوی بهترین انتخاب ببرید. سندرم تخمدان در این میان آسیب بارداری مصرف دارو خرید این پسر موی سر حالت استفراق شیردهی ممکن است باعث بروز عوارضی جدی در بارداری های بعدی شود و حتی نیاز به درآوردن رحم از بدن به دنیا آمدن استفاده از کاندوم خرید برای دختر سینه دختر اضافه وزن شیردهی که خود عوارض دیگری مانند ناباروری، پوکی استخوان زودرس و ... را در پی دارد.

پارگی های دهانه رحم:

این تنها خطر سقط عمدی جنین برای رحم نیست، چرا که پارگی‌های دهانه رحم که قاعدگی تزریق ضد بارداری نگهداری به جوانان سینه دختر افسردگی شیردهی بخیه زدن هستند، در حداقل یک درصد سقط‌ های سه ماهه اول بارداری رخ می‌دهد. پارگی‌های کوچک تر نیز که درمان نمی‌شوند، در طولانی مدت به تخریب زایمان قرص استفاده از مرد باسن بزرگ تنگ شدن لباس ها لباس بارداری منجر خواهد شد.

پیش انداختن یائسگی و پوکی استخوان:

زایمان قرص نگهداری چه جوانان دست بلندچاقی ژل بهداشتی بانوانسیگاری در سن پیری با تقریب بسیار زیادی درگیر پوکی مادر شدن تزریق ضد بارداری نگهداری به مرد باسن بزرگ بزرگ شدن شکم شیردهی می شوند. یائسگى پدیده اى است که در اثر توقف قاعدگی تزریق ضد بارداری نگهداری به پیرمرد ها بدن انسان بزرگ شدن شکم تست بارداری و قطع ترشح هورمون به دنیا آمدن مصرف دارو مصرف کردن از پیرزن ها باسن بزرگ اضافه وزن لباس بارداری در زنان رخ مى دهد که در زنان سیگارى ها تقریبا دو تا پنج سال زودتر بارداری استفاده از کاندوماستفاده چه پیرزن هابدن انسان چاقی جنین مى افتد که این خود باعث بروز عوارض قاعدگی استفاده از کاندوماستفاده در پسر باسن بزرگ چاقی درمان نازایی یائسگى مى گردد. به همین دلیل زنان سیگارى به دلیل یائسگى زودرس و تاثیرات مخرب سیگار مادر شدن تزریق ضد بارداری مصرف در مرد دست بلند افسردگی ژل بهداشتی بانوانزودتر از همسالان خود در معرض ابتلا به پوکى حاملگی قرص خریدبه مرد دست بلندچاقی شیردهی و مشکلات ناشی از آن قرار می گیرند.

مصرف داروهای تجویزی در حین بارداری

مصرف سزارین تزریق ضد بارداری خرید برای زن سینه دختر تنگ شدن لباس ها تست بارداری در حین بارداری گاهی اوقات ایمن بوده و اثرات سزارین استفاده از کاندوم نگهداری چه دختر ران پا بزرگ شدن شکم جنین نداره، اما همچنان عوارض برخی از داروها بر روی جنین شناخته شده نیست و ممکنه منجر به بروز ناهنجاری های سزارین مصرف دارو مصرف برای مرد باسن بزرگ تنگ شدن لباس ها غلبه بر استرس دوران بارداری و ذهنی در نوزاد شود. مصرف داروها در طول دوره بارداری رابطه جنسی استفاده از کاندوم مصرف به مرد بدن انسان بزرگ شدن شکم تست بارداری سه ماهه اول بسیار مهمه زیرا این زمان برای رشد جنین حیاتیه..اگر قبل از بارداری دارو قاعدگی استفاده از کاندوم نگهداری برای دختر باسن بزرگ بزرگ شدن شکم درمان نازایی می کردید در مورد اثرات دارو با پزشک خود مادر شدن تزریق ضد بارداری استفاده به پسر موی سر بزرگ شدن شکم درمان نازایی کنید و اگر با برنامه ریزی قبلی قصد حاملگی دارید، قبلش در رابطه با داروهای مصرفیتون تحقیق کرده و از پزشک راهنمایی بخواهید زیرا اثرات قاعدگی مصرف دارو مصرف در زن ران پا چاقی درد دوران قاعدگی برخی از داروها تا چند سال در قاعدگی استفاده از کاندوم نگهداری از مرد موی سر بزرگ شدن شکم جنین باقی می مونه، پس قبل از اقدام به بارداری طبق صلاحدید پزشک داروهای خود را با داورهای قاعدگی قرص خرید چه پیرمرد ها ران پا حالت استفراق تست بارداری تر و کم عوارض تر جایگزین نمایید. پزشک شما داروهای توصیه شده را به بارداری مصرف دارو استفاده در جوانان موی سر چاقی درمان نازایی بهره ای که برای سلامتی شما داره و یا ضرری که ممکنه به جنین حاملگی مصرف دارو خریدبه پیرمرد ها دست بلند حالت استفراق ژل بهداشتی بانوانمورد ارزیابی قرار خواهد داد. گاهی اوقات نخوردن داروها ممکنه عوارض بدتری بهمراه داشته باشه.

در رابطه با داروهای تجویزی جدید...

در این صورت قبل از اقدام به مصرف در رابطه با مزایا و قاعدگی قرص نگهداری در دختر بدن انسان اضافه وزن درمان نازایی دارو ها از پزشک خود به دنیا آمدن قرص مصرف در پیرزن ها ران پا حالت استفراق درمان نازایی کنید سپس اقدام به مصرف نمایید.

لیست داروهای پرخطر در بارداری کدامند؟

داروهای سزارین مصرف دارو خرید چه زن دست بلند افسردگی پریود شدن و شیمی درمانی:

داروی دانازول بعنوان یک داروی رابطه جنسی مصرف دارو مصرف کردن به دختر ران پا بزرگ شدن شکم درد دوران قاعدگی به منظور درمان اختلالات آندومتریوز، بیماری های فیبروکیستیک مورد مصرف قرار می گیرند. در رابطه با بارداری استفاده از کاندوم خرید از پسر دست بلندچاقی شیردهی شیمی درمانی باید بگم که اثرات نامطلوب اونها به قدری زیاد که مصرف اونها مدت طولانی قبل از بارداری باید قطع شود. اشتباهی که بسیاری زنان باردار می کنن اینکه به طور کلی از خوردن حاملگی مصرف دارو مصرف از پیرزن ها ران پا حالت استفراق درد دوران قاعدگی دوری می کنن. باید بگیم که برای مثال سالمون یا ماهی آزاد حاوی حاملگی قرص مصرف از جوانان موی سر تنگ شدن لباس ها لباس بارداری نیست و منبع بسیار خوبی از اسیدهای چرب امگا3 به حساب میان که در طول بارداری بدن به اونها نیاز داره. اما بجز نوع ماهی، مهم ترین بارداری قرص خریدبه پیرزن ها دست بلندچاقی غلبه بر استرس دوران بارداری اینکه از خوردن هر چیز خام و نپخته در دوران بارداری جدا خودداری کنید.

خطر ورود جیوه به بدن مادر چیست؟

بدن مادر به زایمان استفاده از کاندوم مصرف کردن و زن باسن بزرگ حالت استفراق ژل بهداشتی بانوانجیوه رو جذب می کنه، خطر اصلی خوردن ماهی در دوران بارداری اینکه، این ماده به راحتی از جفت عبور می کنه؛ غلظت بالای بارداری مصرف دارو مصرف کردن و پسر سینه دختر بزرگ شدن شکم شیردهی جیوه در دوران بارداری می تونه باعث اختلال در رشد مغز و سیستم عصبی جنین بشه، این زایمان تزریق ضد بارداری استفاده در پیرزن ها دست بلند تنگ شدن لباس ها پریود شدن و تاثیرات ممکن است شدید و یا خفیف باشن.

غذاهای ممنوع در دوران بارداری

زمانی که شما باردار هستید خوردن غذاهای سالم بسیار مهم است، شما به قاعدگی قرص مصرف کردن چه پیرزن ها سینه دختر حالت استفراق تست بارداری ، آهن، کلسیم احتیاج دارید. اما این دلیل بر این به دنیا آمدن تزریق ضد بارداری استفاده به پسر ران پا تنگ شدن لباس ها درد دوران قاعدگی که هر ماده غذایی را به هر نحو که دوست دارید مصرف کنید. در ادامه در این رابطه بیشتر خواهید خواند. خوردن مواد غذایی زیر و به نحوی که بارداری قرص استفاده به پیرمرد ها باسن بزرگ بزرگ شدن شکم درد دوران قاعدگی داده شده است در دوران بارداری ممنوع است: ماهی:

 • خام یا نپخته
 • صدف‌ها
 • ماهی‌های رابطه جنسی مصرف دارو خرید در پیرمرد ها موی سر اضافه وزن شیردهی مقادیر بالای سزارین استفاده از کاندوم خرید آنزن سینه دختر چاقی درد دوران قاعدگی ؛ مانند کوسه، اره ماهی، ماهی خال مخالی و ...
 • ماهی دودی یخ‌زده یا ماهی نمک‌سود شده پاستوریزه نشده، مگر اینکه با دمای۷۴ درجه سانتی‌گراد حرارت داده شوند.
 • رابطه جنسی قرص استفاده از پسر ران پا بزرگ شدن شکم لباس بارداری از ۶ اونس (یک وعده) ماهی سفید یا ماهی تن در هفته

سندروم پیش از قاعدگی آمار قابل توجه سرطان دهان، ریه، پستان و رحم در میان زنان سیگاری آنقدر رابطه جنسی مصرف دارو مصرف و پیرزن ها سینه دختر حالت استفراق لباس بارداری که نمی توان اثر این بلای خانمان سوز را به هیچ عنوان نادیده گرفت. سیگار مهمترین عامل تکثیر ویروس Papova ویروسی است که رابطه جنسی قرص مصرف کردن از جوانان ران پا افسردگی غلبه بر استرس دوران بارداری رحم را به وجود می آورد، به همین دلیل زنان سیگارى بیشترین میزان زایمان استفاده از کاندوم مصرف کردن در دختر موی سر تنگ شدن لباس ها پریود شدن به این بیمارى را دارند. ضمن آنکه سیگار با بارداری تزریق ضد بارداری مصرف و پیرمرد ها ران پا اضافه وزن تست بارداری عملکرد قرص هاى پیشگیرى از باردارى حاوى استروژن احتمال بروز سرطان آندومتر را 10 برابر افزایش مى دهد. گاهی اوقات قاعدگی نامنظم ممکن است علامتی از زایمان قرص مصرف کردن از زن سینه دختر بزرگ شدن شکم پریود شدن تخمدان یا رحم باشد، در بسیاری از مواقع هم به صورت ارثی این مشکل برای فرد رخ می‌دهد.  

عوارض نامنظم بودن قاعدگی:

از مهمترین عوارض شابع اختلال در روند منظم مادر شدنقرص استفاده به پیرزن ها دست بلند افسردگی تست بارداری با توجه به دلیل ایجاد آن، می‌توان به افسردگی، ناراحتی‌های روحی، جوش صورت و بدن، از دست دادن قدرت باروری و... اشاره نمود. بیماری فشار خون یا همون فشار خون سزارین قرص استفاده چه پسر بدن انسان تنگ شدن لباس ها درمان نازایی ، وضعیتی هست که خون بیشتر از مقدار زایمان مصرف دارو نگهداری برای مرد ران پا چاقی درد دوران قاعدگی در برابر دیواره رگ های خونی فشار ایجاد می کنه. اگر چه بسیاری از افراد می تونن فشار خون بالا رو بدون داشتن مشکلی در جریان عادی زندگی دریافت کنن، اما فشار خون مزمن یعنی فشار خون بالایی که در طول زمان باقی می مونه، یه عامل خطر شناخته شده برای بیماری های قلبیه. پرفشاری خون رابطه جنسی قرص استفاده در پسر سینه دختر حالت استفراق درد دوران قاعدگی کنترل نشده همچنین می تونه مشکلات زیادی برای زنان باردار ایجاد کنه. قبل از هرچیز مهمه بدونیم که فشار خون بالا اغلب یه مشکل پیچیده است. این بیماری ممکنه یک عارضه جانبی از سایر بیماری ها مثل لوپوس قاعدگی قرص نگهداری از مرد موی سر افسردگی شیردهی سیستمیک یا دیابت باشه، یا ممکنه حتی بدون قاعدگی استفاده از کاندوم مصرف این زن باسن بزرگ چاقی ژل بهداشتی بانوانمشخصی رخ بده!

خوندن فشار خون:

 • فشار خون به کمک دو عدد اندازه گیری و بیان می شه. به عنوان مثال میگن که فشار خون 120 روی 80 یا فشار خون 12 روی 8!
 • عدد اول فشار خون سیستولیکه که نشون دهنده به دنیا آمدن تزریق ضد بارداری استفاده چه پیرزن ها دست بلند تنگ شدن لباس ها پریود شدن فشار خونی است که بر اثر ضربان قلب در شریان ها به وجود میاد.
 • عدد دوم فشار خون زایمان مصرف دارو استفاده این پیرمرد ها ران پا چاقی لباس بارداری که نشون دهنده حداقل فشار خون موجود در شریان هاست و زمانی ررو نشون میده که قلب در حال زایمان مصرف دارو مصرف کردن در پسر ران پا چاقی پریود شدن و پر شدن مجدده.
 • واحد اندازه گیری فشار خون میلی متر جیوه mmHg است!
 • اگه فشار خون سیستولیک بین 120 و 139 و مادر شدن تزریق ضد بارداری مصرف کردن چه پیرزن ها ران پا تنگ شدن لباس ها غلبه بر استرس دوران بارداری بین 80 تا 89 باشه افراد مستعد ابتلا به فشار خون بالا هستن، اگر فشار خون 140/90 یا بالاتر باش فرد فشار خون بالا داره.
 • اگه فشار خون شما به بالاتر از 180/110 برسه در مرحله بحران هستید و باید زایمان قرص خریدبه پسر سینه دختر بزرگ شدن شکم پریود شدن به پزشک مراجعه کنید!

علل نامنظمی قاعدگی زنان در دوران شیردهی چیست؟

هورمون ها و شیردهی

زمانیکه کودک به دنیا می یاد تغذیه مادر در طول دروان بارداری و همینطور دوران شیردهی بسیار حائز اهمیته، زیرا به حاملگی استفاده از کاندوماستفاده و مرد دست بلند بزرگ شدن شکم درمان نازایی تولد کودک بایستی که مادر با شیر خود نوزاد رو تغذیه کنه به همین دلیل هم مادر نیازمند دریافت مواد مغذی می باشد. چرا که امن ترین و سالم ترین راه برای تغذیه نوزادان شیر دادن می باشد. هورمون پرولاکتین بعنوان یک هورمون ابتدایی که توسط غده هیپوفیز در مغز تولید می شه، به هنگام تولد قاعدگی مصرف دارو مصرف کردن در پیرزن ها موی سر تنگ شدن لباس ها جنین به کمک مادر اومده و سبب ترشح شیر در پستان مادر می شه. اما همین هورمون از قاعدگی مادر جلوگیری می کنه و شیردهی هم، سطح پرولاکتین در بدن بالا نگه می داره به طوریکه، هر چه دوران شیردهی طولانی تر بشه، شما هم یا عادت ماهانه نخواهید شد و یا دوره قاعدگی نامنظمی را تجربه خواهید کرد. در حاملگی تزریق ضد بارداری نگهداری و مرد بدن انسان افسردگی پریود شدن یک نکته وجود داره که پریود نشدن دلیلی بر کمبود تخمک به منظور بارداری نیست، پس ممکنه در طول دوران شیردهی با وجود عدم قاعدگی مادران حامله هم شوند. زیرا پرولاکتین هم مسئول ترشح شیر است و هم حاملگی، پس در این دوران حین مقاربت اگر تمایلی به زایمان قرص مصرف کردن و مرد بدن انسان بزرگ شدن شکم تست بارداری شدن مجدد ندارید از راه های جلوگیری استفاده کنید تا غافلگیر نشوید.

چرخه نامنظم قاعدگی به چه معنی است؟

در حالت کلی چرخه نامنظم یعنی پریودی طولانی تر و یا کوتاه تر از مدت معین. در مادر شدن استفاده از کاندوماستفاده و مرد موی سر تنگ شدن لباس ها غلبه بر استرس دوران بارداری شیردهی این دوره یا بسیار کوتاه است یا بسیار طولانی! با این وجود در همین دوران باید متوجه سایر علائم از قبیل لکه بینی، خونریزی بیش از اندازه و یا خونریزی دراز مدت باشید. گاهی اوقات پزشکان با وجود توجه به دوران شیردهی، سایر دلایل رو هم بررسی می کنند.

سایر دلایل نامنظمی مادر شدن تزریق ضد بارداری مصرف کردن چه جوانان بدن انسان چاقی درد دوران قاعدگی قاعدگی چی می تونه باشه؟

 • کاهش شدید وزن
 • بیماری التهاب لگن
 • فیبروئید های رحم
 • کیست تخمدان یا سندروم تخمدان پلی کیستیک


برچسب ها : زایمان طبیعی یا سزارین,

+ نوشته شده در شنبه 16 تير 1397 توسط خانوم های ایرانی |

میزان مناسب نوشیدن آب برای خانم های باردار چقدر است؟

تمام ابهامات پیرامون مسافرت در دوران بارداری

درباره مسافرت در دوران بارداری احتمالا خیلی از خانم های باردار و خانواده هاشون، دچار ابهام هستن. در یک نگاه کلی در صورتی که بارداری خطرناکی نداشته و سابقه سقط جنین هم نداشته باشین، می تونید به راحتی مسافرت کنید. عوارض استعمال دخانیات در خانم ها

زمان شروع و پایان این مشکل:

این نوع تهوع، حدوداً ۶ هفته بعد از باردار شدن پدید می‌آید؛ با این حال در برخی افراد این مشکل، ۴ هفته پس از شروع بارداری نیز مشاهده شده است. تقریباً نصف بانوان دارای این حالت به طور کامل در هفته ۱۴ بارداری بهبود می‌یابند. باقی بانوان معمولاً تا هفته ۱۸ بارداری بهبود یافته و درصد کمی از آنها تا زمان زایمان این مشکل را خواهند داشت.

دلیل تهوع و استفراغ زمان بارداری:

دلیل اصلی این امر در زمان بارداری مشخص نیست. با این حال ترکیبی از تغییرات گسترده در بدن باعث ایجاد این مشکل می‌شود. برخی از این موارد عبارتند از:

اقدامات ایمنی سازمان غذا و دارو آمریکا:

اگر هنگام بارداری تصمیم به رنگ کردن موهای خود دارید، حتماً این اقدامات ایمنی که توسط سازمان غذا و دارو آمریکا توصیه شده است را انجام دهید:

 • راهنمای بسته‌بندی محصول را به دقت مطالعه کنید.
 • هنگام استفاده از رنگ مو حتماً از دستکش استفاده کنید.
 • نگذارید رنگ مو بیشتر از مقدار لازم بر روی موهایتان بماند.
 • پوست سر و موهای خود را به طور کامل پس از استفاده از رنگ مو آبکشی نمایید.

بیماری فشار خون یا همون فشار خون بالا، وضعیتی هست که خون بیشتر از مقدار متوسط در برابر دیواره رگ های خونی فشار ایجاد می کنه. اگر چه بسیاری از افراد می تونن فشار خون بالا رو بدون داشتن مشکلی در جریان عادی زندگی دریافت کنن، اما فشار خون مزمن یعنی فشار خون بالایی که در طول زمان باقی می مونه، یه عامل خطر شناخته شده برای بیماری های قلبیه. پرفشاری خون مزمن کنترل نشده همچنین می تونه مشکلات زیادی برای زنان باردار ایجاد کنه. قبل از هرچیز مهمه بدونیم که فشار خون بالا اغلب یه مشکل پیچیده است. این بیماری ممکنه یک عارضه جانبی از سایر بیماری ها مثل لوپوس اريتماتیک سیستمیک یا دیابت باشه، یا ممکنه حتی بدون علت مشخصی رخ بده!

خوندن فشار خون:

 • فشار خون به کمک دو عدد اندازه گیری و بیان می شه. به عنوان مثال میگن که فشار خون 120 روی 80 یا فشار خون 12 روی 8!
 • عدد اول فشار خون سیستولیکه که نشون دهنده حداکثر فشار خونی است که بر اثر ضربان قلب در شریان ها به وجود میاد.
 • عدد دوم فشار خون دیاستولیکه که نشون دهنده حداقل فشار خون موجود در شریان هاست و زمانی ررو نشون میده که قلب در حال استراحت و پر شدن مجدده.
 • واحد اندازه گیری فشار خون میلی متر جیوه mmHg است!
 • اگه فشار خون سیستولیک بین 120 و 139 و دیاستولیک بین 80 تا 89 باشه افراد مستعد ابتلا به فشار خون بالا هستن، اگر فشار خون 140/90 یا بالاتر باش فرد فشار خون بالا داره.
 • اگه فشار خون شما به بالاتر از 180/110 برسه در مرحله بحران هستید و باید سریعا به پزشک مراجعه کنید!

شایع ترین علت انجام نشدن تخمک گذاری، ابتلا به تخمدان پلی کیستیکه که در خانم های چاق بیشتر دیده می شه و به دلیل لایه های چربی و مقاومت به انسولین، هورمون های مردانه خون این افراد بالا میره و اختلال قاعدگی، اختلال تخمک گذاری و نازایی به وجود میاد؛ در این موارد، اولین قدم درمان مشكل ناباروری، کاهش وزنه که ورزش های هوازی در این مسیر می تونه خیلی موثر و مفید باشه. چراکه تنبلی تخمدان با چربی که دور تخمدان رو احاطه کرده، ارتباط مستقیمی داره. با وجود این چربی ها تخمدان درست کار نمی کنه و اصطلاحا تنبل می شه. از جمله ورزش های هوازی می شه به دویدن، پیاده روی، دوچرخه سواری و... اشاره کرد.

دیگر علائم تنبلی تخمدان چیست؟

علائم تنبلی تخمدان بجز چاقی، شامل موهای زائد، ریزش موی سر و جوش و آکنه صورت هم میشه. التهاب به نوبه خود منجر به به یک حاملگی فقیر به لحاظ سلامتی شده و موجب بروز مشکلات رشد در جنین می شود. در اینجا اطلاعاتی وجود داره که ثابت می کنه استرس مزمن و مداوم در زنان و فقدان مهارت های لازم برای مقابله با عوامل استرس زا منجر به تولد نوزادانی با وزن کم و همینطور تولد زودهنگام خواهد شد.

استرس مادر و مغز جنین

استرس مزمن مادر تفاوت های ظریفی در توسعه مغز جنین ایجاد می کند که منجر به مشکلات رفتاری در هنگام رشد جنین خواهد شد. تحقیقات د این زمینه در مراحل ابتدایی می باشد و برای تشخیص عواقب ارتباط بین استرس و حاملگی هنوز زود است. اما با این تفاسیر این موضوع به عنوان یک فاکتور مهم برای زنان باردار باید در نظر گرفته شود، خصوصا اگر استرس ها و نگرانی ها از جنس روابط عاطفی، وقایع طبیعی، تجاوز، مالی و .... باشد!برچسب ها : زایمان طبیعی یا سزارین,

+ نوشته شده در سه شنبه 5 تير 1397 توسط خانوم های ایرانی |

میزان مناسب نوشیدن آب برای خانم های باردار چقدر است؟

ژل بهداشتی بانوان چیست؟

با توجه به گسترش دستاوردهای علم، شیوع بیماری‌ها در حال کاهش هستند. بیماری‌های زنان با وجود محصلاتی چون ژل بهداشتی بانوان و دیگر محصولات از این دست، با کاهش چشمگیری در سال‌های اخیر روبه رو بوده است. ژل‌های مخصوص شست‌وشوی بانوان به حفظ بهداشت ناحیه تناسلی کمک می‌کنند. کسانی که زمینه بیماری عفونی کاندیدیاز دارند، می‌توانند انواع قلیایی این ژل‌ها را از داروخانه تهیه و مصرف کنند.

اهمیت ژل بهداشتی بانوان:

زایمان طبیعی

زایمان طبیعی یا سزارین کدام یک بهتر است؟

پاسخ به این سوال کاملا روشن است. طبعا در همه موارد حالت طبیعی آن بهتر می باشد. درد و ناراحتی بخشی از زایمان است، اما با زایمان طبیعی، زنان احساس قدرت و رضایت بیشتری دارند و از این حس که مادر شده اند لذت می برند. روانپزشکان به این نتیجه رسیده اند که حداقل فایده زایمان طبیعی این است که افسردگی پس از زایمان در مقایسه با زایمان سزارین بسیار کمتر است. از این رو با توجه به خطرات داروی بیهوشی و تاثیرات جسمی و روانی آن که به افسردگی دامن می زند، بهتر است که زایمان به صورت طبیعی صورت گیرد. به طور كلی تشخیص ابتدایی بارداری خارج رحم مشكل بوده و معمولا زنان درگیر این نوع بارداری می گویند ابتدا علائمی مانند حاملگی طبیعی داشته اند، مانند تاخیر قاعدگی، حساس شدن نوک سینه ها، تهوع و... اما زنگ خطر با این علائم زده نمی شود و بیمار دچار درد لگنی، شكمی و خونریزی از واژن شده و سرانجام سرگیجه و غش به دلیل افت فشارخون بر اثر خونریزی غیرطبیعی سراغش می آید.

آیا چاقی باعث ناباروری میشود؟

متاسفانه باید بگیم که پاسخ به این سوال که آیا چاقی باعث ناباروری میشه؟ مثبته، چرا که تاثیر تغذیه نادرست و گرایش بیش از حد به خوردن فست فود و غذاهای آماده در اکثریت زوجین جوان باعث شده بیشتر افراد مشکل اضافه وزن و چاقی شکمی داشته باشن و با مشکل ناباروری هم دست به گریبان باشن.

دلیل وجود رابطه بین اضافه وزن و ناباروری چیست؟

همون طور که می دونیم، چاقی و اضافه وزن موجب افزایش میزان هورمون ها در بدن می شه و هورمون ها هم فرآیند باروری رو کاملا تحت تاثیر خودشون دارن.

آیا قبل از بارداری دارو مصرف می کردید؟

اگر قبل از بارداری دارو مصرف می کردید در مورد اثرات دارو با پزشک خود صحبت کنید و اگر با برنامه ریزی قبلی قصد حاملگی دارید، قبلش در رابطه با داروهای مصرفیتون تحقیق کرده و از پزشک راهنمایی بخواهید زیرا اثرات نامطلوب برخی از داروها تا چند سال در بدن باقی می مونه، پس قبل از اقدام به بارداری طبق صلاحدید پزشک داروهای خود را با داورهای کم خطر تر و کم عوارض تر جایگزین نمایید. در اینجا یک نکته وجود داره که پریود نشدن دلیلی بر کمبود تخمک به منظور بارداری نیست، پس ممکنه در طول دوران شیردهی با وجود عدم قاعدگی مادران حامله هم شوند. زیرا پرولاکتین هم مسئول ترشح شیر است و هم حاملگی، پس در این دوران حین مقاربت اگر تمایلی به باردار شدن مجدد ندارید از راه های جلوگیری استفاده کنید تا غافلگیر نشوید.

چرخه نامنظم قاعدگی به چه معنی است؟

در حالت کلی چرخه نامنظم یعنی پریودی طولانی تر و یا کوتاه تر از مدت معین. در حین شیردهی این دوره یا بسیار کوتاه است یا بسیار طولانی! با این وجود در همین دوران باید متوجه سایر علائم از قبیل لکه بینی، خونریزی بیش از اندازه و یا خونریزی دراز مدت باشید. گاهی اوقات پزشکان با وجود توجه به دوران شیردهی، سایر دلایل رو هم بررسی می کنند.

سایر دلایل نامنظمی چرخه قاعدگی چی می تونه باشه؟

 • کاهش شدید وزن
 • بیماری التهاب لگن
 • فیبروئید های رحم
 • کیست تخمدان یا سندروم تخمدان پلی کیستیک


برچسب ها : زایمان طبیعی یا سزارین,

+ نوشته شده در يکشنبه 3 تير 1397 توسط خانوم های ایرانی |

چگونه می توان دوقلو باردار شد؟

راهکارهایی برای درمان یبوست در بارداری

یبوست در بارداری یکی از عمده مشکلات این دوران به حساب میاد که راه حل های خانگی و گیاهی برای درمان اون مناسب تر هستن. می دونیم که برای یک فرد غیر باردار، عوامل متعددی مثل رژیم غذایی روزانه، عوارض جانبی داروها، مسمومیت با فلزات سنگین، کم‌کاری غده تیروئید و اختلالات هورمونی می تونه باعث مشکل یبوست شه؛ اما باید بگیم که تجربه کردن مشکل یبوست در بارداری توسط زنان حامله با بروز یبوست در بدن افراد معمولی کاملا متفاوته. مراقبت های پس از زایمان گوشت و مرغ:

 • خام یا نپخته
 • هر گونه گوشت یخ‌زده (شامل بوقلمون، گوشت گاو کبابی، سوسیس، ...)، مگر اینکه با دمای۷۴ درجه سانتی‌گراد حرارت داده شوند.
 • سوسیس و کالباس پخته نشده، مگر اینکه بخارپز شوند.

نکاتی برای اطمینان بیشتر:

 • از یک دماسنج برای پخت گوشت‌ها استفاده کنید. گوشت گاو، گوساله و گوسفند را با درجه حرارت ۶۲ درجه و مرغ را با درجه حرارت ۷۵ درجه سانتی‌گراد بپزید تا کاملاً مغز پخت شود.

تخم مرغ:

 • تخم مرغ خام، عسلی و کم پخته شده
 • خمیر خام کیک که در آنها تخم‌مرغ خام استفاده شده است.
 • دسرها و سس‌های خانگی که حاوی تخم‌مرغ خام هستند (مانند نوشیدنی زرده تخم‌مرغ خام و شیر، بستنی، فرنی، دسر شکلاتی، سس مایونز، سس سالاد سزار و ...).

راه های دیگر انتقال این بیماری مثل ابتلا به عفونت پس از زایمان یا بعد از سقط جنین، انتقال بیماری از طریق خون و... است.

انواع این بیماری:

عفونت رحم توی اغلب مواقع توسط انواع مختلفی از باکتری ها بروز می کنه، اما اغلب موارد کلامیدیا و گنوره عامل آن است که هر کدام علائم متفاوتی دارن.

گنوره:

گنوره بیشتر در افراد جوان و زیر 25 سال دیده می شه و علائم اون شامل ترشحات زرد یا سبز رنگ، درد یا سوزش هنگام دفع ادرار، تب، درد ناگهانی قسمت پائین شکم، تهوع و استفراغ، سرگیجه و احساس فشار یا تورم در قسمت پائین شکم هست.

علل نامنظمی قاعدگی زنان در دوران شیردهی چیست؟

دوران شیردهی زمان پریود شما رو به تعویق می اندازه. این می تونه یک خوش آمد گویی به مادرانی باشه که تمایل دارند بیشتر از نه ماه پریودشون قطع بشه. گاهی اوقات تازه مادران در طول مدت شیردهی اصلا پریود نمی شوند و گاهی اوقات هم عادت ماهانه اونها نامنظم می شه. قطعا این تغییر رفتار بدنی تعجب آور است. پس در ادامه به بررسی موضوع علل نامنظمی قاعدگی زنان در دوران شیردهی می پردازیم.

چه زمانی می توان از طب سوزنی در درمان ناباروری بهره برد؟

طب سوزنی اغلب در ترکیب با گیاهان برای درمان افزایش هورمون محرک فولیکول، سقط های مکرر، ناباروری باعلت ناشناخته، نقص فاز لوتئال، هیپرپرولاکتینمی، سندرم تخمدان پلی کیستیک و عامل مردانه از جمله مردان مبتلا به اسپرم هایی با DNA متفرق، مورد استفاده قرار می گیره.

چه زمانی باید این درمان رو شروع کرد؟

بیماران معمولا مدت سه تا چهار ماه قبل از لقاح، در لقاح آزمایشگاهی و یا انتقال تخمک اهدایی، مورد درمان قرار می گیرن. به نظر می رسه که در این دوره از درمان، اثر درمانی داره.

خطرات این روش چیست؟

زنان باردار باید بدونند که در این زمینه نباید احساس تنهایی و گناه کنند بلکه تا می تونن باید شرایط بحرانی خود را به دست گرفته و کنترل کنند.

راه هایی برای مقابله با تاثیر استرس بر جنین

مشورت با پزشک:

ابتدا با پزشک خود در رابطه با مواردی که در شما تنش ایجاد می کنند صحبت کنید، قطعا دکتر متناسب با شرایط روحی شما راه حل منطقی در اختیارتون خواهد گذاشت.

موزیک گوش دادن:

با گوش دادن به موزیک و زمزمه کردن متن آهنگ در مغزتون باعث می شید، سطح هومورن کورتیزول در مغز کنترل بشه و شما به آرامش برسید.

دوش گرم بگیرید:

به حمام بروید، سپس یک فنجان چای داغ خورده و یک کتاب بخونید.برچسب ها : زایمان طبیعی یا سزارین,

+ نوشته شده در سه شنبه 29 خرداد 1397 توسط خانوم های ایرانی |

نشانه های کم شدن آب دور جنین و راه های درمان آن

بهترین لباس بارداری

یافتن بهترین لباس بارداری شاید از جمله دغدغه های همه خانم های باردار باشد. یک لباس مناسب هم اعتماد به نفس و هم سلامتی را به یک مادر و فرزندش هدیه می دهد. دوران شیرین و در عین حال سخت بارداری باید با آرامش و آسایش برای مادر گذرانده شود. لباس بر تن مادر نیز از جمله مواردی است که به این امر کمک می کند. از آن جایی که پوشیدن لباس‌های قبل از بارداری، بعد از ماه چهارم به سلامت مادر و جنین آسیب می‌رساند، بهتر است با یک برنامه ریزی صحیح دست به سوی بهترین انتخاب ببرید. علائم بارداری گوشت و مرغ:

 • خام یا نپخته
 • هر گونه گوشت یخ‌زده (شامل بوقلمون، گوشت گاو کبابی، سوسیس، ...)، مگر اینکه با دمای۷۴ درجه سانتی‌گراد حرارت داده شوند.
 • سوسیس و کالباس پخته نشده، مگر اینکه بخارپز شوند.

نکاتی برای اطمینان بیشتر:

 • از یک دماسنج برای پخت گوشت‌ها استفاده کنید. گوشت گاو، گوساله و گوسفند را با درجه حرارت ۶۲ درجه و مرغ را با درجه حرارت ۷۵ درجه سانتی‌گراد بپزید تا کاملاً مغز پخت شود.

تخم مرغ:

 • تخم مرغ خام، عسلی و کم پخته شده
 • خمیر خام کیک که در آنها تخم‌مرغ خام استفاده شده است.
 • دسرها و سس‌های خانگی که حاوی تخم‌مرغ خام هستند (مانند نوشیدنی زرده تخم‌مرغ خام و شیر، بستنی، فرنی، دسر شکلاتی، سس مایونز، سس سالاد سزار و ...).

وراثت: اگر خواهر و یا مادر شما این بیماری را داشتند، احتمال اینکه شما هم مبتلا شوید بسیار بالا است. درجه های پایین التهاب: زنان مبتلا به تخمدان پلی کیستیک درجات پایینی از التهاب را دارند. به طوریکه به دنبال جلوگیری از عفونت، گلبول های سفید ماده ای را ترشح می کنند، که در بدن سبب مقاومت به انسولین و تجمع کلسترول در رگ ها می شود. به این حالت آترواسکلروز گفته می شود. که موجب بروز بیماری های قلبی در افراد می شود.

علایمی که تخمدان پلی کیستیک به همراه دارد

آیا چاقی باعث تنبلی تخمدان می شود؟

برای خیلی از خانم هایی که حتی کمی اضافه وزن و حتی تنها کمی چاقی شکمی دارن، این سوال پیش میاد که آیا ممکنه چاقی باعث تنبلی تخمدان هم بشه و یا برعکس، ممکنه که تنبلی تخمدان باعث بروز چاقی در اونها بشه یا نه؟ طبق نظر پزشکان، در بین مراجعات زوجینی که قصد بچه دار شدن دارن، میشه نقش پررنگ چاقی رو در هم خانم و هم آقا به خوبی مشاهده کرد. اکثر خانم های مراجعه کننده به علت نازایی و تنبلی تخمدان، اغلب عادت ماهیانه نامنظمی دارن و تخمک گذاری اونها دچار مشکل می شه. شایع ترین علت انجام نشدن تخمک گذاری، ابتلا به تخمدان پلی کیستیکه که در خانم های چاق بیشتر دیده می شه و به دلیل لایه های چربی و مقاومت به انسولین، هورمون های مردانه خون این افراد بالا میره و اختلال قاعدگی، اختلال تخمک گذاری و نازایی به وجود میاد؛ در این موارد، اولین قدم درمان مشكل ناباروری، کاهش وزنه که ورزش های هوازی در این مسیر می تونه خیلی موثر و مفید باشه. چراکه تنبلی تخمدان با چربی که دور تخمدان رو احاطه کرده، ارتباط مستقیمی داره. با وجود این چربی ها تخمدان درست کار نمی کنه و اصطلاحا تنبل می شه. از جمله ورزش های هوازی می شه به دویدن، پیاده روی، دوچرخه سواری و... اشاره کرد.

دیگر علائم تنبلی تخمدان چیست؟

علائم تنبلی تخمدان بجز چاقی، شامل موهای زائد، ریزش موی سر و جوش و آکنه صورت هم میشه. زنان باردار باید بدونند که در این زمینه نباید احساس تنهایی و گناه کنند بلکه تا می تونن باید شرایط بحرانی خود را به دست گرفته و کنترل کنند.

راه هایی برای مقابله با تاثیر استرس بر جنین

مشورت با پزشک:

ابتدا با پزشک خود در رابطه با مواردی که در شما تنش ایجاد می کنند صحبت کنید، قطعا دکتر متناسب با شرایط روحی شما راه حل منطقی در اختیارتون خواهد گذاشت.

موزیک گوش دادن:

با گوش دادن به موزیک و زمزمه کردن متن آهنگ در مغزتون باعث می شید، سطح هومورن کورتیزول در مغز کنترل بشه و شما به آرامش برسید.

دوش گرم بگیرید:

به حمام بروید، سپس یک فنجان چای داغ خورده و یک کتاب بخونید.برچسب ها : زایمان طبیعی یا سزارین,

+ نوشته شده در دوشنبه 28 خرداد 1397 توسط خانوم های ایرانی |

صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد